Privatumo nuostatos


Informavimas

Biblijos.lt pateikia šią privatumo politiką tam, kad informuotume jus apie tai, kaip mes renkame ir naudojame jūsų informaciją, ir kokios yra mūsų saugumo politikos. Mes taip pat suteikiame jums galimybę pašalinti savo vardą iš mūsų pašto adresų sąrašo, jei norėsite tai padaryti.

Kokią informaciją surenkame

Yra keli būdai, kuriais mūsų interneto svetainių lankytojai leidžia mums rinkti jų asmeninę informaciją:

  1. Iš internetu pateiktų mums prašymų (t.y. užsisakant naujienlaiškius, užpildant atsiliepimo formas ir kt.);
  2. Iš internetu pateiktų prašymų atsiųsti mūsų tarnystės medžiagą (t. y., prašant nemokamų pasiūlymų, arba pavedant savo gyvenimą Kristui);
  3. Pateikus kontaktinę informaciją internete, kad gautumėte atsakymą į klausimą, arba kai atliekate kitus veiksmus, pvz., atsisiunčiant medžiagą, paslaugas ir produktus;

Kaip informacija yra naudojama

Biblijos.lt naudoja jūsų informaciją ta, kad suprastų jūsų poreikius ir geriau teiktų jums paslaugas internete. Mes galime panaudoti jūsų informaciją tam, kad pritaikytume mūsų svetainę jums. Jei to pageidausite, taip pat galime šią informaciją panaudoti tam, kad informuotume jus apie mūsų tarnystės projektus ir veiklą.

Be to, Biblijos.lt nesiųs jums elektroninių laiškų, kurių gauti jūs nesutikote. Jei jūs sutinkate gauti laiškus elektroniniu paštu, mes galime periodiškai siųsti jums informaciją, skelbiančią naujienas ir renginius. Jei pasirinksite pateikti savo pašto adresą, galite gauti iš mūsų taip pat ir laiškus.

Asmeninė informacija nėra platinama

Biblijos.lt niekada parduoda, nenuomoja, ir nesikeičia su kitomis organizacijomis jūsų asmenine informacija. Biblijos.lt patikina, kad visų, kurie su mumis susisiekia per šią svetainę, tapatumas bus laikoma konfidencialiu. Biblijos.lt kartais gali atsiųsti jums laiškus vardu kitų organizacijų ar tarnysčių, kurių tikslai dera su Jėzaus.net tikslais. Jūsų asmeninės informacijos panaudojimas apsiriboja Biblijos.lt ir tarnystės partnerių veikla.

Asmeninės informacijos perdavimas už jūsų šalies ribų

Dėl techninių ir eksploatacinių priežasčių gali prireikti jūsų asmeninę informaciją perkelti į už jūsų šalies ribų esančius serverius bendrovių, susijusių su Biblijos.lt. Jei tai atsitiks, jūsų asmeninė informacija bus saugoma užsienio šalyje imantis veiksmų siekiant užtikrinti, kad jūsų privatumo teisės ir toliau būti apsaugotos. Žinoma, jūsų informacija nebus renkama jei jos mums nepateiksite. Prašydami informacijos arba medžiagos iš mūsų organizacijos arba registruodamiesi pas mus su savo asmenine informacija jūs sutinkate su jūsų asmeninės informacijos perdavimu už savo šalies ribų, jeigu tai būtina dėl techninių ar veiklos priežasčių.

Duomenų apsauga

Biblijos.lt įsipareigoja užtikrinti jūsų asmeninės informacijos apsaugą. Siekiant išvengti neteisėtos prieigos, išlaikyti duomenų tikslumą ir užtikrinti tinkamą naudoti informaciją, mes sukūrėme ir įdiegėme atitinkamas fizines, elektronines ir valdymo procedūras, skirtas informacijos, kurią renkame internetu, apsaugai.

Slapukai

Laikas nuo laiko mes galime atsiųsti į jūsų kompiuterį “slapuką”. Slapukas yra mažas duomenų kiekis, kuris yra išsiunčiamas į jūsų naršyklę iš interneto serverio ir saugomas jūsų kompiuterio vidiniame diske. Slapukas negali nuskaityti duomenis jūsų kietajame diske arba skaityti kitų svetainių slapukus. Slapukai nekenkia jūsų sistemai. Mes naudojame slapukus, kad atpažintume jus, kai jūs sugrįžtate į mūsų svetaines, arba nustatymui, kuriose mūsų tinklo svetainių srityse jau apsilankėte. šią informaciją naudojame tam, kad geriau individualizuotume turinį, kurį galite pamatyti mūsų svetainėje.

Daug svetainių siunčia slapukus į jūsų diską. Galite pasirinkti, ar priimti slapukus pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Jūsų naršyklė gali atmestų visus slapukus arba pranešti jums, kai slapukas yra siunčiamas. Jei pasirinksite nepriimti šiuos slapukus, savo patogumą mūsų svetainėje ir kitose svetainėse galite sumažinti, ir kai kurios jų funkcijos gali nebeveikti taip, kaip numatyta.

Vaikų privatumas internete

Mums rūpi vaikų privatumas, todėl mes nerenkame jokios asmeninės informacijos nei pagrįstai būtina, kad jie galėtų dalyvauti veikloje, siūlomoje mūsų svetainėse. Mes siūlome Jums dalyvauti su jūsų vaiku, kai jie naudojasi internetu ir mūsų svetainėmis siekiant gerai apsaugoti jų privatumą.

Nuorodos į kitas svetaines

šioje svetainėje yra nuorodų į dokumentus ir svetaines, kurias prižiūri kitos organizacijos bei asmenys. Kai atidarote nuorodą į kitą svetainę, žinokite, kad Biblijos.lt nėra atsakinga už šių svetainių privatumo praktiką ar turinį.

Automatinis paskyros sukūrimas svetainėje Biblijos.lt

Jei esate prisijungę prie Facebook, tai atvėrus šią svetainę bus jums pasiūlyta automatiškai sukurti paskyrą. Ši paskyra bus naudojama jūsų klausimų pateikimui, svetainės įrašų komentavimui.

Susisiekite su mumis

Jei turite pastabų arba klausimų apie mūsų privatumo politiką, prašome susisiekti su mumis.