Byranti šeima


Juk kur jie gyvena, ten piktybės [jie susitepę iki sielos gelmių – TLB vert.]. Bet aš šauksiuosi Dievo, ir Viešpats mane išgelbės. Psalmynas 55, 15-16

 


Ištuokų skaičius šiandien labai didelis. Daug sutuoktinių stovi ant skyrybų slenksčio. Yranti šeima – viena didžiausių bėdų visuomenėje, vedanti link visiško civilizacijos žlugimo. Juk šeima laikoma visuomenės ląstele. Pradėjus jai irti, irti pradeda visuomenės audinys. Apie šeimos irimą skambių antraščių nepamatysi, ta neganda – tarsi kokie termitai patyliukais graužia laikančią visuomenės konstrukciją. Jau būtų pats laikas, kad sutuoktinių konsultantai, patys sutuoktiniai ir jų šeimos pradėtų išminties ieškoti Biblijoje ir gręžtųsi į Dievą. Kaip dažnai mes skaitome įvairių psichologų patarimus, klausomės konsultacijų per radiją ir pan. Psichiatrai darbo turi iki kaklo. Ir kaip gaila, kad nuošaly paliekame Tą, kuris sukūrė pirmąją santuoką Edeno sode, įtvirtino pačią pirmąją vyro ir moters sąjungą.


Dienos malda

Viešpatie, šiandien meldžiu už visas Lietuvos šeimas. Be Tavo meilės ir išminties mūsų visuomenė žlugtų.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Byranti šeima

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.