Vienintelės durys į Dangų - 2 dalis

Temos:

Dažnai tenka girdėti žmones sakant, kad Jėzus Kristus buvo puikus doros mokytojas bei filosofas, bet ne Dievas. Šioje laidoje atremsime šį plačiai paplitusį argumentą ir įrodysime, kad Jėzus Kristus yra VIENINTELĖS DURYS Į DANGŲ.

Teiginį, kad Jėzus yra Dievas, sugalvojo ne pastorius, Biblijos teologas ar sekmadieninės mokyklos mokytojas. Taip teigė pats Jėzus. Šiuos savo žodžius Jis patvirtino stebuklingu gimimu, gyvenimu bei prisikėlimu. Norėdami tikėti Kristumi, turime priimti ir visa tai, ko Jis moko, įskaitant ir Jo teiginį, kad Jis yra VIENINTELĖS DURYS Į DANGŲ.


Rašto vietos: Jono 3,1-7;

mp3
Radijo laida "Prisilietimas"

(Jeigu klausėtės laidos - labai prašome parašyti savo atsiliepimą apie ją. Ačiū!)

Amžinybė

Daugelis pažįstamų sako, kad jiems nesvarbu, kas bus po mirties. Danguje nuobodu, pragare, ko gero, bus linksmiau. Norėčiau išgirsti jūsų laidose apie tai.
Pagarbiai, Dalia

Amžinybė

Įjunk savo vaizduotę ir pamatyk... tave mirtis atskiria nuo visų amžiams ir lieki viena akis į akį su asmeniu, kuris tavęs nekentė visą gyvenimą, ieškojo mažiausios progos tave kankinti ir pražudyti... "...bus linksmiau". Kas baisiausia, kad ten jau nebėra išgelbėjimo ir jokios vilties, tu visam atskirta nuo Dievo.