Atleidimas santuokoje


Jeigu išpažįstame savo nuodėmes, jis ištikimas ir teisingas, kad atleistų mums nuodėmes ir apvalytų mus nuo visų nedorybių. 1 Jono 1,9

 


Santuokoje tvyro įtampa, jei sutuoktiniai griežia vienas ant kito dantį ir nuolat papildo savo antrosios pusės praeities nuodėmių sąrašą. Jei tik jaunimas suvoktų, kad laiminga santuoka priklauso ne tiek nuo dabarties, kiek nuo praeities, tai neskubėtų atsainiai užmegzti intymių santykių. Ne vieną santuoką yra apkartinusios praeities nuodėmės, kurios vienais kartais išpažįstamos, o kitais – išlenda kaip yla iš maišo. Ar būtina išpažinti praeities nuodėmes savo antrajai pusei? Ne visuomet patartina tai daryti. Pažįstu šeimų, kurios po tokių išpažinčių apskritai galutinai subyrėjo. Svarbiausia praeities nuodėmes išpažinti Dievui, apsispręsti ištikimai laikytis santuokos įžadų, o juodą praeitį pridengti nepriekaištinga dabartimi.


Dienos malda

Viešpatie, ačiū Tau, kad atleidi man už praeities nusižengimus ir neprimeni jų. Padėk ir man elgtis panašiai.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Atleidimas santuokoje

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.