Atvira širdis


Jūs esate girdėję, jog buvo pasakyta: Mylėk savo artimą ir nekęsk priešo. O aš jums sakau: mylėkite savo priešus ir melskitės už savo persekiotojus, kad būtumėte savo dangiškojo Tėvo vaikai... Mato 5,43-45

 


Baigdamas savo kalbą apie Jėzaus įtaką žmonijos istorijoje, H. G. Wellsas pasakė: „Nieko tad nuostabaus, kad to galilėjiečio mūsų ankštoms širdims kiek per daug, tiesa?“ O vis tik, nors žmogaus širdis ir maža, jos pakanka, kad tenai apsigyventų Kristus (aišku, jei tik žmogus sutinka Jį įsileist). Kristus savo sekėjų širdyse įdiegia krikščionišką meilę, kad jie gyventų be piktumo ir mirtų be apmaudo. Tokios meilės, apie kurią kalbėjo Kristus, atseikėti žmogui gali tik Dievas. Ji yra vienas iš Dvasios vaisių. Kai žmogus ateina pas Kristų, jis perkeičiamas. Žmogui atleidžiama už praeities klaidas, jis gauna galios mylėti kitus tokia meile, kuri viršija natūralų gebėjimą mylėti.


Dienos malda

Brangus Tėve, išliek ant manęs tos pačios meilės Dvasios, kurios buvai davęs pirmiesiems mokiniams. Noriu, kad mano darbai būtų sklidini Tavo meilės.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Atvira širdis

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.