Būkime atviri prieš Dievą


Dievas myli linksmą davėją. 2 Korintiečiams 9,7

 


Dižiausia davimo palaima – ne finansinė, o dvasinė. Kaip tik tuomet atsiranda aiškus suvokimas, kad galite būti visiškai atviri prieš Dievą. Tą akimirką gimsta stiprus pojūtis, kad šį tą prasmingo nuveikiate kartu su Dievu, kad esate sujungti su Juo partnerystės saitais ir galite nuveikti kai ką konstruktyvaus, kad darbuojatės petys petin su Juo, vienijami troškimo laimėti pasaulį Jėzui Kristui. Aukodami pinigus ar kitas gėrybes, mokotės gyventi neįsikirtę šio pasaulio turtų „nagais ir ragais“, duoti laisvai, nes prieš akis šviečia amžinosios vertybės. Kaip jūs aukojate? Ar duodate pakankamai laisvai ir džiugia širdimi? O gal skaudama širdimi, sukąstais dantimis? Jei Dievui atiduodate tik likučius, tai daug netenkate – jus aplenkia tikras krikščioniško aukojimo džiaugsmas ir palaiminimas.


Dienos malda

Visagali Dieve, atleisk man už tai, kad dažnai pakišu Tau tai, kas atlieka. Širdy aiškiai suvokiu, kad Tavęs pranokti aukojimo srityje man vis tiek nepavyks.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Būkime atviri prieš Dievą

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.