Dievas, patenkinantis žmogaus reikmes


Gana tau mano malonės, nes mano galybė tampa tobula silpnume. 2 Korintiečiams 12,9

 


Organizacijos, kurios pagrindinė veikla – pataisos namuose kalinčius jaunuolius vesti pas Kristų, direktorius pasakė: „Būti krikščioniu – sunkiausias ir kartu kiečiausias dalykas pasaulyje. Juk kas gali būti kiečiau, nei priešo meilė?“ Vienas vaikinas, ten įtikėjęs Kristų ir tapęs Jo mokiniu, liudijo: „Vilkėdami šitas uniformas, visi esame vienodi, visi mes čia broliai, visi mes čia vyrai. Iš pradžių man čia buvo per sunku, bet vėliau išgirdau, kad per Kristų viskas įmanoma. Šiurkštumas pamažu užleido vietą kitiems dalykams. Sakyčiau, kad vyras nėra tikras vyras, kol jis nepažįsta Jėzaus Kristaus.“

Taip, krikščionio gyvenimas nėra rožėmis klotas, jisai sunkus, tačiau kartu įdomus. Būti Jėzaus sekėju tikrai verta. Sekdamas paskui Kristų, žmogus ilgainiui suvokia, kad kryžius nėra didesnis už Dievo malonę. Kai pasiimi ir užsikeli ant pečių nepopuliarumo kryžių, kad ir kur būtum, tu pamatysi, kad Dievo malonės pakanka kiekvienai reikmei patenkinti.


Dienos malda

Viešpatie Jėzau, padėk man suprasti, kad Tavo malonės pakanka kiekvienam mano poreikiui patenkinti.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Dievas, patenkinantis žmogaus reikmes

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.