Gyvenimo kelionės pabaiga


Vis dėlto esame gerai nusiteikę ir pasiruošę palikti kūno būstinę ir įsikurti pas Viešpatį. 2 Korintiečiams 5,8

 


Kartą vienas mažas berniukas važiavo traukiniu nepaprastai karštą vasaros dieną. Traukinyje buvo labai tvanku ir keleiviai jautėsi baisiai nepatogiai. O ir peizažas už lango nebuvo labai viliojantis – aplink kiek akis užmato plytėjo Arizonos dykuma. Viena keleivė, sėdėjusi šalia vaiko, paklausė jo: „Ar tave išvargino tokia ilga kelionė?“ Vaikas nusišypsojo ir atsakė: „Truputį pavargęs jaučiuosi, tačiau tai niekis... Matot, Los Andželo stotyje manęs lauks tėtis.“

Kartais ir mes pavargstame nuo gyvenimo naštų, tačiau taip džiugu žinoti, kad gyvenimo kelionės pabaigoje mūsų pasitikti jau laukia Kristus. Tas džiaugsmas, kylantis iš žinojimo, kad pasiliksime su Juo amžinai, sunkiai žodžiais nusakomas.


Dienos malda

Viešpatie Jėzau, žinau, kad Tu jau lauki pasitikti manęs žemiškos kelionės pabaigoje, ir dėl to džiaugiuosi neapsakomu džiaugsmu.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Gyvenimo kelionės pabaiga

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.