Išradingas gyvenimas vardan Kristaus


Nuoširdžiai mylėkite vieni kitus broliška meile... Romiečiams 12,10

 


Gyvendami dėl Kristaus, nebijokite pasitelkti fantaziją, išradingai ir kūrybingai gyvenkite kasdienį savo gyvenimą. Jei atvirai, tai nemenkas išbandymas kiekvienam krikščioniui. Kur kas paprasčiau pasirodyti prieš draugus, viešumoje, nublizginus „fasadą“, nei prieš savo namiškius, kurie pažįsta mus kaip nuluptus. Šeimos rate labai aiškiai matosi, ar Kristus gyvena per mus ir mumyse. Jei esate tikras krikščionis, tai nepasiduosite pykčio protrūkiams, nekantrumui, ydų ieškojimui, priekabiavimui, sarkazmui, nemandagumui, įtarumui, tingumui ir kitoms savanaudiškumo apraiškoms. Kasdieniame jūsų gyvenime reikšis Šv. Dvasios vaisiai – meilė, džiaugsmas, ramybė, pakantumas ir kitos krikščioniškos dorybės, atspindinčios Kristaus charakterį.


Dienos malda

Viešpatie, mano namiškiai pažįsta mane kaip nuluptą ir žino, kuriose srityse man derėtų pasitempti. Padėk man gyventi arčiau Tavęs, kad Tavoji meilė per mane lietųsi į artimųjų gyvenimą.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Išradingas gyvenimas vardan Kristaus

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.