Mokėjimas prikąsti liežuvį


Jei kas mano esąs pamaldus ir nepažaboja savo liežuvio, bet apgaudinėja savo širdį, to pamaldumas tuščias. Jokūbo 1,26

 


Aibė pasaulio problemų būtų veikiai išspręsta, jei tik žmonės išmoktų prikąsti savo liežuvius. Įsivaizduokite, jei neliktų pykčio, jei aplink neskambėtų keiksmai, melas, murmėjimas ir nusiskundimai. Įsivaizduokite, jei niekas nebeskaldytų nešvankių juokelių, jei žmonės liautųsi dergę vieni kitus nepelnytos kritikos „paplavomis“. Pasaulis tikrai būtų kitoks! Biblija moko, kad žmogus, gebantis suvaldyti savo liežuvį, geba suvaldyti visą save. Prieš praveriant burną, mums derėtų sau užduoti tris klausimus: Ar tai, ką pasakysiu, tiesa? Ar tai malonu? Ar tai pašlovina Kristų? Jei prieš kalbėdami visuomet pagalvotume, aplink būtų mažiau piktų kalbų, o per bažnyčią ir visą šalį nusiristų dvasinio prabudimo bangos.


Dienos malda

Viešpatie, neleisk man pamiršti, kaip svarbu prikąsti liežuvį. Meldžiu, kad visi mano pokalbiai, kurie įvyks šiandien, patiktų Tau.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Mokėjimas prikąsti liežuvį

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.