Mums lemta mažėti


Ištirkime ir patikrinkime savo kelius, grįžkime pas VIEŠPATĮ! Raudų 3,40

 


Šiuolaikinė filosofija, iškelianti pasitikėjimą savo jėgomis ir gebėjimą tvarkytis pačiam, daugelį privertė manyti, kad galime apsieiti be Dievo. Neretai išgirsi sakant: „Religija skirta jausmingiems, silpniems žmonėms. O štai žmogaus, kuris tvirtai pasitiki savo jėgomis, niekas negali įveikti.“ Čia vertėtų pastebėti, kad kaip tik šioje „savimi pasitikinčiųjų“ kartoje yra kaip niekada daug alkoholikų, nusikaltėlių, karų, skyrybų, puolimų, grobstymų, žmogžudysčių, savižudybių ir kitų nelaimių. Pats laikas būtų atsipeikėti ir pasimokyti iš savo klaidų, nes labai jau karčiai jos mums atsirūgsta. Atėjo laikas mažiau pasitikėti savimi ir labiau pasikliauti Dievu.


Dienos malda

Ištyręs savo širdį ir perkratęs mintis, matau, kad dar labai daug kur pasikliaunu savo jėgomis. Prašau Tavo atleidimo, Viešpatie. Padėk man pasitikėti Tavimi, prašau Tavo vedimo.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Mums lemta mažėti

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.