Populiariausia pasaulyje knyga


Kiekvienas Viešpaties žodis yra pažinimo ir supratimo lobis. Patarlių 2,6 (TLB)

 


Nieko stebėtino, kad Biblija nuo senų laikų laikosi pasaulio bestselerių sąrašo viršuje. Jokia kita knyga nespinduliuoja tokios išminties, tokio poetinio grožio, istorinių faktų tikslumo ir pranašystės dvasios kaip Šv. Raštas. Biblijos kritikai tvirtina kad ta knyga – pramanyta, suklastota, pilna neišpildytų pažadų. Tačiau labai dažnai paaiškėja, kad bėdų turi ne Biblija, o jie patys. Kruopšti tyrinėtojų analizė parodė, kad ryškūs prieštaravimai yra veikiau netikslių vertimų padarinys. Pataisyti reikėjo ne Bibliją, o žmogų. Deja, kai kurių žmonių namuose – net ir tų, kurie save vadina apsišvietusiais, - Šv. Raštas tik lentynoje guli ir dulkes kaupia. Tokie žmonės jo nelaiko gyvu ir paveikiu Dievo Žodžiu. Kaip gaila, kad daugelis Bibliją pavertė senų laiškų ir džiovintų gėlių saugykla, nepasinaudodami Dievo per ją teikiama pagalba.


Dienos malda

Visagali Dieve, šlovinu Tave už Tavo Žodžio autoritetą. Tavo Žodis kalba apie mano atpirkimą, tokį gyvenimą, koks ir turi būti, ramybę ir amžinąjį gyvenimą su Tavimi.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Populiariausia pasaulyje knyga

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.