Romus ir laimingas


Palaiminti romieji; jie paveldės žemę. Mato 5,5


Jam būdinga kalbėjimo maniera Jėzus savo klausytojams išsakė sukrečiantį teiginį – kad nuskils ne kam kitam, o būtent romiesiems. Jie bus laimingi. Tie žodžiai ryškiai kontrastuoja su tuo, kas įprasta mums, su šių laikų laimės suvokimu. Mes dažnai sakome: „Laimingi tie, kurie yra protingi; jie pelnys bičiulių susižavėjimą“; „Laimingi nesnaudžiantys, veržlieji; jie paveldės karjerą“; „Laimingi turtingieji; jie turės daug draugų ir pilnus namus modernios įrangos.“ O Jėzus manė kitaip. Beje, Jis nesakė: „Būkite romūs, tai paveldėsite žemę.“ Jis kuo puikiausiai žinojo, kad romumas – tai Dievo dovana, bruožas, būdingas tik iš aukšto atgimusiam žmogui. Išsakydamas palaiminimus, Jėzus nedavė įsakymo: „Būkite romūs, nes taip reikia.“ Ne! Jis tenorėjo pasakyti, kad, jei norime įminti laimės mįslę ir džiaugtis gyvenimu, tai romumas – esmė.


Dienos malda

Viešpatie, noriu apmąstyti Tavo romumą. Padėk jį diegti mano gyvenime.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org


Ką Biblija moko apie Romus ir laimingas

Ieškau Dievo

Užsisakyk temą Pamąstymai - Biblijos.lt

Dienos skaitiniai iš Šventojo Rašto

Bilis Gremas

Praskaidrinkite savo dieną gaudami kas rytą skaitinį iš Šventojo Rašto su Bilio Gremo (Billy Graham) pamąstymu ir malda. Gausite jums reikalingų jėgų, ramybės ir paguodos savo kasdieniam gyvenimui su Kristumi.