Tikra laimė


Viešpats atsakė: „Kas yra tas ištikimas ir sumanus prievaizdas?“ Luko 12,42

 


Turėti turtų nėra blogai. Tačiau Biblija įspėja, kad už pinigus laimės nenusipirksi. Už pinigus negausi tikro pasitenkinimo, nenusipirksi širdies ramybės ir tikrai neįsigysi bilieto į Dievo Karalystę. Dažniau pasitaiko taip, kad kaip tik pinigai ir kliudo tuos dalykus patirti. Pinigai nukreipia mūsų mintis nuo Dievo. Savanaudiškais tikslais, o ne Dievo šlovei pasitelkti turtai žmogaus rankose genda. Pinigai negali būti Dievo pakaitalas. Jei Dievas jums davė daugiau turto nei jūsų artimiesiems, paskirkite jį Kristui. Supraskite, kad jūs esate tik prievaizdas, kuriam Dievas pavedė prižiūrėti savo reikalus. Ateis diena, kai šeimininkui teks duoti apyskaitą už visą savo veiklą ir kiekvieną išleistą centą. Mokesčių inspekcija kruopščiai tikrina, kaip žmonės gauna ir leidžia pinigus. Tačiau tai niekis, palyginus su Dievo vedama apskaita.


Dienos malda

Tėve, noriu ištikimai prižiūrėti visa, ką esi man suteikęs. Padėk man, vesk mane, kad išmintingai leisčiau man patikėtus pinigus.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Tikra laimė

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.