Vylinga, nepatikima žmogaus širdis


Atėję į vietą, kuri vadinasi „Kaukolė“, jie prikalė ant kryžiaus Jėzų... Luko 23,33

 


Bene didžiausia žmogiškosios prigimties ironija yra ta, kad žmogus dažnai atmeta geriausia ir priima blogiausia. Kodėl minia prašė paleisti Barabą, o nukryžiuoti Jėzų? Atsakymą rasite Biblijoje, kuri sako: „Širdis už viską vylingesnė ir nepataisomai pasiligojusi“ (Jer 17,9). Jėzus šiandien toks pat dieviškas ir gyvas, koks buvo per patį pirmąjį Didįjį penktadienį, o vis tik milijonai žmonių nepriima Jo ir atsisako tikėti. Jo gerume vis dar išryškėja mūsų piktybė, Jo tyrumas atskleidžia mūsų dėmes, Jo nenuodėmingumas – mūsų nuodėmingumą. Kol neleisime Kristui sunaikinti mumyse tūnančio blogio, tol tas blogis iš paskutiniųjų sieks sunaikinti Jį. Toks visų laikų ryškiausias konfliktas.


Dienos malda

Viešpatie Jėzau, kai mąstau apie agoniją, kurią Tu patyrei mirdamas Golgotoje, širdy lenkiuosi Tau. Kvapą gniaužia Tavo meilės žmonijai didybė.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Vylinga, nepatikima žmogaus širdis

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.