Amžina taika


Bet dabar Kristuje Jėzuje jūs, kadaise buvusieji toli, esate tapę artimi dėlei Kristaus kraujo. Jis yra mūsų sutaikymas. Efeziečiams 2,13-14

 


Tuščios kalbos apie sutaikymą pasauliui taikos neatneš. Glazge, Škotijoje, kartą jau matėme po Šv. Jurgio aikštę marširuojančius komunistus su transparantais ir klykaujančius: „Mes – už taiką!“ Prisimenu ir Korėją bei kitas šalis, kur tokie „kovotojai už taiką“ kursto vien sąmyšį ir kančias. Taika – kur kas daugiau, nei dažais ant transparanto užtepliotas žodis raudonųjų parade. Tai ne šiaip akimirka ramybės, trumpas atokvėpis tarp šaltojo ar karštojo karo veiksmų. Taika – labai teigiama būsena, specifinis santykis su Dievu, į kurį žmogus yra pamažėle įvedamas. Tai dvasinė tikrovė žmogaus širdyje, kurią ši patiria užmezgusi ryšį su beribiu Dievu.


Dienos malda

Amžinoji Tavo taika, Viešpatie Jėzau, pranoksta visus žmonių pažadus.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Amžina taika

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.