Būti turtingu


Žmogaus gyvybė nepriklauso nuo turto gausos. Luko 12,15

 


Yra du būdai būti turtingu – daug turėti arba mažai norėti. Pastarasis lengvesnis daugeliui iš mūsų. Dauguma žmonių jaučiasi iš tiesų apgailėtinai užsibrėždami turėti daugiau, nei įstengia. Tokie kenčia nuo „daiktaligės“: nepasotinamo troškimo turėti daugiau ir geresnių, naujesnių daiktų. Jėzus buvo visiškai pasitenkinęs gyvenimu kaip žmogus, o turėjo žymiai mažiau, nei dauguma mūsų. „Lapės turi urvus, padangių sparnuočiai – lizdus, o Žmogaus Sūnus neturi kur galvos priglausti.“ Jėzus buvo išmokęs būti pasitenkinęs tuo, ką turėjo, ir neleido troškimams viršyti reikmių.

E. Stanley Jonesas pasakoja apie vieną vargšą, kuris priėmė nakvynėn žmogų į savo kuklų būstą. Parodęs jam savo varganą miegamąjį, įrengtą pastogėje šienui krauti, jis pasakė: „Jei ko nors pageidausi, tai būtinai sakyk. Mes ateisime ir pamokysime, kaip be to apsieiti.“ Mums nereikia mokytis, kaip gyventi turint daugiau. Mes turime mokytis gyventi versdamiesi su tuo, ką jau turime. Štai taip!


Dienos malda

Tėve, Tu dovanojai man daugiau, nei buvau vertas. Padėk man išlikti dėkingos ir pasitenkinusios širdies.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Būti turtingu

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.