Išgelbėjimas iš pasitikėjimo


Nojus tai padarė. Kaip Dievas buvo jam įsakęs, taip jis ir padarė. Pradžios 6,22

 


Vieną gražią dieną Dievas prabilo Nojui apie žmonių giminės sugedimą. Žmonių elgesys, jų veiksmai skaudino Jam širdį. Viešpats pasakė, kad ketina siųsti tvaną, kuris sunaikins žmoniją, ir prisakė Nojui pastatyti laivą, kad išsigelbėtų jis pats, jo namiškiai ir gyvūnai. Biblija sako, kad Nojus patikėjo Dievu. Čia svarbu paminėti, kad tas vyrukas gyvenime nebuvo matęs tvano, jo akys nebuvo regėjusios 40 dienų trunkančios liūties. Jis neturėjo orų žemėlapio ar iš palydovo darytų nuotraukų, šalia nebuvo meteorologų, kurie įspėtų apie besiartinančią didžiulę audrą. Nojus turėjo vien tik Dievo Žodį. Užtat užėjus tvanui, Nojus ir jo šeima išsigelbėjo, o likusi žmonija buvo nuplauta nuo žemės paviršiaus. Nojus buvo išgelbėtas todėl, kad pasitikėjo Dievu. Žemėn vėl sugrįžta Nojaus dienos. Tų, kurie užsispyrę atsisako lipti į išgelbėjimo laivą (Jėzų Kristų), laukia katastrofa, panaši į anų dienų tvaną.


Dienos malda

Atleisk man, Tėve, už tai, kad neretai leidžiuosi apninkamas abejonių, kai turėčiau paprasčiausiai pasitikėti Tavimi kaip Nojus.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Išgelbėjimas iš pasitikėjimo

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.