Dievas gali panaudoti viską, ką tik nori


Man gyvenimas – tai Kristus, o mirtis – tik laimėjimas. Filipiečiams 1,21

 


Helena Keler, laikoma klasikiniu nepasiduodančio neįgaliojo pavyzdžiu, yra pasakiusi: „Dėkoju Dievui už savo negalias, nes per jas aš atradau save, savo darbą ir savo Dievą.“ Kai kurie neįgalieji nugrimzta į savigailą, šitaip apribodami savo naudingumą, tarnystę žmonijai ir Dievui. Apaštalui Pauliui buvo gerai pažįstami kentėjimo skausmai. Tačiau jis nusprendė savo negalią naudoti pats ir nesileisti jos naudojamas. Savo negalią jis pasitelkė Dievo šlovei. Savo Viešpaties šlovei jis naudojo viską, ką tik galėjo – net ir savo mirtį! Kad ir koks būdavo likimo vingis, Paulius tarsi iššokdavo priešais jį ir panaudodavo savo Gelbėtojo išaukštinimui.


Dienos malda

Viešpatie Jėzau, Tu gali panaudoti viską, ką tik nori – net ir mano negalias! Leisk man kaip apaštalui Pauliui pakilti virš jų Tavo šlovei.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Dievas gali panaudoti viską, ką tik nori

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.