Protingai išnaudokite laiką


Ir kas gi jūsų gyvybė? Esate garas, kuris trumpam pasirodo ir paskui išnyksta. Jokūbo 4,14

 


Dievo niekas nestebina. Viskas aplink vyksta pagal Jo sumanymą. Viešpats nori, kad ir jūs dalyvautumėte to sumanymo įgyvendinime. Velnias šiam pasauliui irgi turi sumanymą. Taigi Dievas turi savo planą, o velnias - savo. Jums teks nuspręsti, katrą palaikysite, prie kurio dėsitės. Šv. Raštas skelbia, kad Dievas suteikia žmogui maždaug 70 metų amžiaus, kai kuriems daugiau. Pirmieji penkiolika – tai vaikystė ir ankstyva jaunystė. Maždaug 20 metų žmogus praleidžia lovoje, o per paskutinius penkerius patiria fizinius sunkumus, kurie smarkiai apriboja jo įprastą veiklą. Vadinasi, lieka vos 30 metų suaugusio žmogaus gyvenimo. Jei dar atmestume visą laiką, kurį skiriame valgymui, mokesčių skaičiavimui ir panašiai veiklai, greičiausiai susidarytų kokie 15 metų. Tarkim, kad 7 iš jų praleidžiame prie televizoriaus ekrano. Lieka vos 7-8 metai. Laikas išties trumpas! Laikas, kurį galime skirti Dievui, kūrybai, artimo atvedimui pas Kristų, yra labai trumpas!


Dienos malda

Viešpatie Jėzau, kiekvieną man šioje žemėje likusių dienų valandą aš paskirsiu Tau. Atleisk už visas tas valandas, kurias paleidau vėjais.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Protingai išnaudokite laiką

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.