Dievas laiką parenka tobulai


[...] kad galėtumėte suvokti Dievo valią – kas gera, tinkama ir tobula. Romiečiams 12,2

 


Dievas turi konkrečių užmojų kiekvienam krikščioniui. Kiekviena situacija, įvairios aplinkybės, kiekvienas likimo vingis yra jūsų labui. Dievo planas konkretaus žmogaus gyvenime laikui bėgant toliau įgyvendinamas ir tobulinamas. Visa išeina į gera, viskas yra jūsų labui ir Jo šlovei. Būdama dar jauna krikščionė mano žmona Rūta norėjo būti misionierė – kaip jos tėvai. Tačiau Dievas jai buvo numatęs kitką. Kintančios aplinkybės jai atskleidė konkrečią Dievo valią jos atveju, ir ji buvo laiminga ten, kur Viešpats ją pastatė. Kaip dažnai mes prašome Dievo pakeisti aplinkybes taip, kad jos atitiktų mūsų užgaidas ir troškimus, užuot susiderinę su Dievo valia. Nesileiskite aplinkybių gluminami. Verčiau melskite Dievo valios savo gyvenime – kad ji aiškiau atsiskleistų per aplinkybes ir situacijas, kuriose atsiduriate.


Dienos malda

Kaip dažnai man norisi aplenkti Tave, Tėve, užbėgti Tau už akių. Padėk man visiškai pasitikėti tavimi ir suvokti, kad šios dienos įvykių sūkurys iš tikro – tai besipildanti Tavo valia mano gyvenime.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Dievas laiką parenka tobulai

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.