Dievas sukūrė tave!


O mūsų bendravimas yra su Tėvu ir su jo Sūnumi Jėzumi Kristumi. 1 Jono 1,3

 


Dievas sukūrė tave! Tu padarytas pagal Jo paveikslą! Sukurtas pagal paties Kūrėjo atvaizdą ir pavidalą! Ir Dievas tave sukūrė ne šiaip sau, o turėdamas konkretų užmojį – t. y. kad galėtų bendrauti su tavim. Neturėdamas bendravimo su Dievu, žmogus jaučiasi paklydęs, sutrikęs ir išmuštas iš vėžių. Nerasdamas sau vietos, jis galiausiai pasijunta niekur nepritampantis ir nereikalingas. Aplink tūkstančiai žmonių prisipažįsta, kad jaučiasi nelaimingi. Ekonominis saugumas, poilsis, pramogos, malonumai ir gera aplinka nesuteikė ramybės ir laimės, kurios jie tikėjosi. Kodėl? Todėl, kad žmogus sukurtas pagal Dievo paveikslą ir negali rasti ramybės, džiaugsmo ir visiško nusiraminimo tol, kol nesugrįš pas Dievą.


Dienos malda

Tėve, padėk man šiandien papasakoti kam nors apie bendravimą su Tavimi – ir tai, kad jis prieinamas kiekvienam. Savo meile suteik man jėgų.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Dievas sukūrė tave!

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.