Gyvenimas yra amžinas


Su amžinojo gyvenimo viltimi – jį tiesakalbis Dievas pažadėjo prieš amžinuosius laikus. Laiškas Titui 1,2

 


Gyvenimas yra šlovinga galimybė tapti vertu amžinybės. Jei mums tai nepavyktų, nors ir turėtumėme didelių pasisekimų daugelyje kitų sričių, mūsų gyvenimas taptų pralaimėjimu. Žmogus, kuris iššvaisto šią galimybę, vis tiek neišvengs susitikimo su Dievu. Mūsų gyvenimai yra amžini. Dievas sukūrė žmogų kitokį, nei kitus savo kūrinius. Sukūrė žmogų pagal savo paveikslą, įkvėpdamas gyvosios dvasios. Kai mūsų kūnas miršta ir mūsų žemiškoji būtis nutrūksta, siela lieka gyventi amžinai. Ir po tūkstančio metų būsite tokie pat gyvi kaip ir šią akimirką. Biblija moko, kad gyvenimas nepasibaigia kapinėse. Tiems, kas savo pasitikėjimą atiduoda Jo sūnui Jėzui Kristui, jis tęsiasi su Dievu amžinai.


--

Vasario 1-3 dienų pamąstymus iš anglų kalbos vertė Jekaterina Jocienė.Dienos malda

Ačiū Tau už amžinąjį gyvenimą, duotą mums per Jėzų Kristų, ir už ramybę, kuri apgaubia širdį dėl šio pergalingo pažado! Padėk man šiandien liudyti šią džiaugsmingą žinią esantiems šalia.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Gyvenimas yra amžinas

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.