Gyvenimo tikrovė


Jais [dvasinės kovos ginklais] nugalime gudravimus [...] ir paimame nelaisvėn kiekvieną mintį, kad paklustų Kristui... 2 Korintiečiams 10,5

 


Tūkstančiai žmonių stengiasi pabėgti nuo gyvenimo tikrovės. Net ir mūsų žodynas šiais laikais pasipildė nauju žodžiu – „eskapizmas“. Anot žodyno, eskapizmas – tai sąmoningas aktualių visuomenės problemų vengimas, atitrūkimas nuo gyvenimo tikrovės. Saliamonas, kalbėdamas apie neatnaujintą širdį, sako, kad ji pasidavusi perdėtai fantazijai, vaizduotei. Šėtono propaguojamas svajonių pasaulis visuomet baigiasi nusivylimu ir iliuzijų išsisklaidymu. Tūkstančiai žmonių panyra į įsivaizduojamą pasaulį, apleisdami savo pareigas šeimai ir Dievui. Biblija moko, kad su Kristumi širdyje žmogus gali išstoti prieš bet kokią gyvenimo tikrovę. Net jei ta tikrovė sunki, Dievo malonė suteiks daugiau džiaugsmo ir malonumų, nei bet koks įsivaizduojamas pasaulis, į kurį žmogus mėgintų pasprukti.


Dienos malda

Viešpatie, kaip dažnai mano galvoje pasilieka dykynė, kurioje taip ir neužauga tai, ką Tu nori pasodinti. Padėk man kiekvieną mintį pavergti Tau. Noriu būti Tavo vedamas.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Gyvenimo tikrovė

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.