Kas tas Jėzus Kristus?


Aš iš tikrųjų visa laikau nuostoliu (nieku – kt. vert.), palyginti su Kristaus Jėzaus [...] pažinimo didybe. Filipiečiams 3,8

 


„Tai kas tas Jėzus Kristus?“ Nesuskaičiuojama daugybė studentų analizuoja, nagrinėja Jį ir sprendžia, ar Kristus ir evangelija vis dar aktualūs šiuolaikinio pasaulio kontekste. C. S. Lewisas, Viduramžių ir Renesanso literatūros profesorius, dėstęs Oksfordo, o vėliau ir Kembridžo universitete, perėjo tą patį – visą gyvenimą jis nagrinėjo įstabiausius visų laikų literatūros kūrinius. Autobiografijoje „Apstulbintas džiaugsmo“ („Surprised by Joy“) autorius pasakoja apie savo kelionę nuo ateizmo prie krikščionybės. Lūžis įvyko tada, kai profesorius priėjo prie išvados, kad giliausia prasme ir puikiausiu turiniu pasižymi kūriniai, paremti giliu, asmeniniu tikėjimu į Dievą (ir vardina tokius autorius, kaip Augustinas, B. Paskalis, G. Macdonaldas ir kt.).


Dienos malda

Jėzau, nieko taip netrokštu, kaip vaikščioti su Tavim diena iš dienos. Tu – mano Gelbėtojas ir Viešpats.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Kas tas Jėzus Kristus?

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.