Nepalaužiami


[...] bet aš ir mano šeima tarnausime Viešpačiui. Jozuės 24,15

 


Šeima yra visuomenės ląstelė. Pradėjus irti šeimai, pradeda irti ir visuomenė. Aplink daug iširusių šeimų. Daugelis porų baiminasi, kad jų santuokos irgi neatlaikys. Galiu nudžiuginti, kad šeimos gali apsidrausti. Yra šeimos vienybę ir laimę garantuojantis sprendimas. Jis labai paprastas – įtvirtinkite Kristų savo šeimos centre, leiskite Jam būti pačiam vidury. Mūsų namai – tarsi saulės sistema. Saulės sistemą sudaro centrinis jos kūnas Saulė ir aplink ją skriejantys kosminiai kūnai. Jei ne Saulė, viskas išsilakstytų kas sau. Jei mūsų šeimos centrinis kūnas nėra Dievo Sūnus, namams iškilusi didelė grėsmė subyrėti.


Dienos malda

Kaip lengva Tave pamiršti, nustumti į šalį, Viešpatie, ir tik paviršutiniškai prisiminti Tavo palaiminimus. Padėk mums visuomet išsaugoti Tave pačiame savo šeimos vidury, pačioje šerdyje.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Nepalaužiami

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.