Paprasta, gera žinia


Kaip mane Tėvas mylėjo, taip ir aš jus mylėjau. Pasilikite mano meilėje! Jono 15,9

 


Garsus šveicarų teologas dr. Karlas Barthas buvo bene didžiausias ir žymiausias teologas savo kartoje ir didis filosofas. Ne visuomet sutikdavau su jo nuomone, bet jis buvo mano bičiulis, ir aš jį labai gerbiau. Jam viešint mūsų šalyje (JAV – vert. past.), vienas seminarijos studentas jam uždavė tokį klausimą: „Dr. Barthai, kokia, jūsų manymu, yra pati didingiausia ir svarbiausia tiesa?“ Visi kiti studentai laukė užgniaužę kvapą. Matėsi, kad jie tikisi kokio nors gilaus, painaus, sudėtingo atsakymo. Tačiau dr. Barthas tik lėtai pakėlė savo žilą galvą, pažvelgė į tą studentą ir tarė: „Jėzus mane myli – tai tikrai žinau. Nes taip skelbia Biblija.“


Dienos malda

Viešpatie Jėzau, leisk širdy išlaikyti tą paprastą žinojimą, kad Tu myli mane. Te pažinimo gausa neuždengia paprastos, geros žinios. Ačiū Tau, kad pamilai mane.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Paprasta, gera žinia

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.