Tikro gyvenimo paslaptis


Dieve, tu mano Dievas, tavęs aš ieškau; mano siela tavęs ilgisi... Psalmynas 63,2

 


Yra krikščionių, kurie vis dar nesuvokia kasdienio pasišventimo reikšmės. Kartą vienas policijos pareigūnas manęs pasiteiravo, kur slypi pergalingo gyvenimo paslaptis. Atsakiau jam, kad nėra jokios stebuklingos formulės, jokio burtažodžio, kurį ištarus aplankytų sėkmė. Jei atsakymą galėčiau pateikti vienu žodžiu, tai sakyčiau, kad tas žodis yra „pasidavimas“ (kapituliacija, be ginčo sutikimas su Dievo nuomone). Jei galėčiau pridėti antrą žodį, tai dar ištarčiau „atsidavimas“ (jėgų, gyvenimo paskyrimas Dievui). Galiu pasakyti, kad niekas neatstos kasdienės valandėlės su Kristumi, – to laiko, kurį skiriate maldai tyloje, pasibuvimui su Dievu, Žodžio skaitymui. Šie dalykai būtini, jei norite gyventi krikščioniškai ir jausti širdy pasitenkinimą. Nes be kasdienio pasibuvimo su Kristumi, be nuolatinio atsidavimo Jam neįmanoma eiti su jėga, įdomiai gyventi, jausti dvasinį pasitenkinimą.

Kristus šiandien kviečia krikščionis apsivalyti, iš naujo pasišvęsti, atsiduoti ir visiškai kapituliuoti Jo akivaizdoje. Tik žengus tokius žingsnius, dvasiniame jūsų gyvenime nesėkmę išstums sėkmė: užuot prašę pagalbos, jūs patys imsite ją teikti, keisis jūsų įpročiai, jūsų maldos gyvenimas, Biblijos skaitymas, aukojimas, liudijimas ir jūsų dalyvavimas bažnyčios veikloje. Kiekvienam krikščioniui išmušė apsisprendimo valanda!


Dienos malda

Gyvasis Viešpatie, trokštu gilesnio Tavo pažinimo. Pasišvenčiu ir be ginčų ar spyriojimųsi atsiduodu Tau visiškai.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Tikro gyvenimo paslaptis

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.