Sklidini Kristaus


... pamiršęs, kas už manęs, aš veržiuosi pirmyn, į tikslą... Filipiečiams 3,13

 


Vieną po kito plėšdami kalendoriaus lapelius, norom nenorom pripažįstame, kad mūsų dienos šioje žemėje yra suskaičiuotos. Psalmių autorius rašo: „Tad mokyk mus skaičiuoti savo dienas, kad įgytume išmintingą širdį.“ Kiekvienas supratingas žmogus, žengdamas į Naujuosius Metus, perkrato savo vidų. Aplinkui daug kas primena, kad laikas yra trumpas, jo turime labai nedaug. Mes pasižiūrime atgal į padarytas klaidas, pražiopsotas galimybes ir prisiekiame sau naujais metais būti geresni, labiau stengtis. Pasistenkime būti malonūs, daugiau šypsotis, sakyti daugiau meilių žodžių ir komplimentų aplinkiniams (nes juos kažkodėl gan dažnai nutylime), parodyti daugiau dėmesio savo artimiesiems. Psichiatrai tvirtina, kad labiausiai dauguma žmonių trokšta meilės. Skirkime laiko atsisveikinimo bučiniams, tai ir į darbą nueisime pakylėti, smagiau nusiteikę. Skirkime daugiau laiko artimiau pažinti savo šeimos narius. Mes juk ne mašinos, ne robotai. Laimingų namų paslaptis yra ta, kad juose kiekvienas narys išmoksta duoti ir priimti meilę. Išmokime išreikšti meilę tūkstančiais būdų.


Dienos malda

Prasidėjus šiems Naujiesiems Metams, Viešpatie Jėzau, aš meldžiu, kad kiekvieną dieną būčiau sklidinas Tavosios meilės ir dalyčiausi ja su aplinkiniais.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Sklidini Kristaus

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.