Prasminga padėka


[...] kas valgo, valgo Viešpačiui, nes dėkoja Dievui... Romiečiams 14,6

 


Dauguma krikščionių yra pratę (net ir viešose vietose) nulenkti galvą ir dėkoti už prieš juos ant stalo padėtą valgį. Daug padavėjų man yra liudiję, kad kai jų akivaizdoje nulenkdavome galvą, tai būdavo pirmas kartas, kai jie matydavo dedantis tokius dalykus jų restorane. Tačiau milijonai žmonių nesivargina dėkoti Dievui už maistą. Tik labai nedaugelyje šeimų prieš valgį dėkojama Viešpačiui. Net ir per Padėkos dieną Dievui dėkoti prie stalo stabteli mažuma. Padėka yra pripažinimas skolos, kurios negalime išsimokėti. Mes dėkojame tiek tuo atveju, kai galime atsilyginti davėjui, tiek ir tuo atveju, kai nieko negalime padaryti. Jei padėka kyla iš širdies, tai ne šiaip formalus „Ačiū“, o priklausomybės pripažinimas.


Dienos malda

Viešpatie Jėzau, suprantu, kad be Tavęs aš negaliu nuveikti nieko naudingo. Padėk man per daug nesusireikšminti, bet verčiau perleisti gyvenimo vairą į Tavo rankas.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Prasminga padėka

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.