Tvarkos Dievas


VIEŠPATS – mano Uola, mano tvirtovė, mano gelbėtojas! Mano Dievas – mano Uola, kur randu pastogę, mano skydas ir mano išganymo jėga. Psalmynas 18,2

 


Šiuolaikinio mąstymo bėda ta, kad žmonės turi susiformavę klaidingą Dievo sampratą: dažnai mes manome, kad Dievas viską daro kaip papuolė ir neturi nustatęs jokių gyvenimo ir išganymo taisyklių. Pasiteiraukite astronomo, ar Dievas tikrai toks netvarkingas ir viską daro be jokios sistemos. Astronomas atsakys, kad kiekviena žvaigždė juda tiksliai jai paskirtu dangaus taku. Pasiteiraukite mokslininko, ar Dievas veikia be jokios tvarkos. Mokslininkas jums atsakys, kad Jo formulės ir lygtys yra tikslios, o ignoruoti mokslo dėsnius būtų didžiausia kvailystė. Jei materialaus pasaulio dėsniai yra tokie užbrėžti ir tikslūs, ar protinga manyti, kad nustatydamas dvasinio pasaulio dėsnius, lemiančius žmogaus amžinos sielos likimą, Dievas sumanė viską atlikti bet kaip? Neapsigaukime: taip, kaip egzistuoja Dievo lygtys ir taisyklės fiziniame pasaulyje, taip egzistuoja Dievo lygtys bei taisyklės dvasinėje plotmėje.


Dienos malda

Dieve, ačiū Tau už absoliučią, dievišką tvarką. Kai aplink siaučia sumaištis, suvokimas apie Tavąją tvarką suteikia man vilties ir tobulą ramybę.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Tvarkos Dievas

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.