Vaistas nuo nusivylimo


Turėk drąsos ir pasitikėk Viešpačiu. Psalmynas 27,14

 

Kiekvienam žmogui kartais pritrūksta drąsos. Jos netekęs yra ne vienas didis Biblijos veikėjas: pvz., Mozė Sinajaus dykumoje; Elijas, kai išgirdo, kad jo ieško ir nužudyti kėsinasi Jezabelė; Dovydas, kai prieš jį sukilo jo sūnus Absalomas, ir kt. Drąsos dažnai pristingame ne be priežasties. Ją mums atima, kai negauname, ko siekėm, kai viskas klostosi ne taip, kaip norėjome. Tokiais atvejais mes nusiviliame, nusimename, mūsų drąsa pakertama. Tokia būsena yra priešinga tikėjimui. Šėtonas tuo naudojasi, norėdamas suardyti Dievo darbą mūsų gyvenime. Nusiminę ir pristigę drąsos, mes dažnai nepastebime Dievo gailestingumo, akis mums bado vien tik nepalankios aplinkybės. Tačiau pasakysiu štai ką: dar nesu sutikęs žmogaus, kuris kasdien skirtų laiko maldai, Dievo Žodžio nagrinėjimui, būtų stiprus tikėjimu ir patirtų per daug užsitęsusį nusivylimą.


Dienos malda

Viešpatie, kai nusiviliu ir man atima drąsą, sustiprink mano svyruojantį tikėjimą ir atverk nereges akis. Tu esi su manim visą laiką. Dovanok už tas akimirkas, kai esu nedėkingos širdies.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Vaistas nuo nusivylimo

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.