Dievo pažadai


Dėl nieko nesijaudinkite, bet verčiau visuose reikaluose melskitės: išsakykite Dievui savo reikmes ir nepamirškite Jam padėkoti, kai sulaukiate atsakymų į savo maldas. Filipiečiams 4,6 (TLB)


Istorikai mūsų erą greičiausiai pavadins „susirūpinimo amžiumi“. Nerimas ir susirūpinimas natūraliai kyla tuomet, kai mūsų lūkesčiai ir viltys pradeda suktis ne aplink Dievą ir Jo valią mums, bet aplink kitus dalykus. Kai užsibrėžiama siekti kitų tikslų, lūkesčių žlugimas neišvengiamas. Nors, atrodytų, dėl daugelio dalykų sukti galvą galėtume žymiai mažiau nei praeities kartos, iš tikro mūsų laikais žmonės nervinasi daug labiau. Nors mūsų gyvenimo sąlygos žymiai geresnės ir lengvesnės nei praeities kartų, vidinio nerimo dėl to nė kiek ne mažiau. Jei praeities kartų simbolis – nuo darbo sudiržusios rankos, tai šiuolaikinio žmogaus simbolis – dėl amžino susirūpinimo suraukta kakta.

Dievas niekada nežadėjo patraukti mums iš kelio sunkumų, bėdų ir nelaimių. Tiesą sakant, pastebėjau, kad neretai atsidavęs krikščionis patiria didesnį visuomenės spaudimą ir daugiau sunkumų nei kiti. Taip yra todėl, kad visuomenė dažnai eina viena kryptimi, o krikščionis – visai priešinga. Tokiu atveju trinties ir konflikto niekaip neišvengsi. Tačiau, kilus konfliktui, Dievas žada mums tikrą ramybę, užtikrintumą ir tokį saugumo jausmą, kokio pasaulietis gyvenime nėra patyręs.


Dienos malda

Viešpatie Jėzau, išmokyk mane dažniau kreipti akis į Tave nei į save ar savo problemas. Užtvindyk mano širdį ir mintis savąja ramybe.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org


Ką Biblija moko apie Dievo pažadai

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.