Dievas yra gailestingas


Kur yra toks Dievas, kaip tu? [...] nes jam malonu būti gailestingam. Michėjo 7,18

 


Daugybė žmonių norėtų išgirsti, ką turi pasakyti Dievas, – tačiau tik šiaip, iš gryno smalsumo. Jiems knieti išanalizuoti ir ištirti tai savo mėgintuvėliuose. Tokiems žmonėms Dievas ir toliau išliks didžioji kosminė tyla, „kažkas anapus“, „kažkas kosmoso platybėse“. Dievas bendrauja su tais, kurie nori Jo klausytis, priima Jį ir nori Jam paklusti. Jėzus sakė, kad mes turime tapti nuolankūs ir nusižeminti kaip maži vaikai. Patyrinėję pamatysime, kad Dievas dažniausiai apsireiškia nesusireikšminusiems, nusižeminusiems žmonėms – pvz., piemenėliui Dovydui, dykumos vienišiui Jonui Krikštytojui, piemenims, ganiusiems bandas, paprastai mergaitei, vardu Marija ir t. t. Kaip Dievas prabyla? Kaip neregys praregi? Kaip atsiveria kurčiojo ausys?

Dievas žmogui kalba nuo pat pradžių. Adomas girdėjo Viešpaties balsą Edeno sode. Adomas turėjo du sūnus – Kainą ir Abelį. Dievas kalbėjo ir jiems. Kainas elgėsi vadovaudamasis savo supratimu, tuo tarpu Abelis pakluso Dievo Žodžiui. Abelio reakcija rodo, kad nuodėmės suteptas ir suluošintas žmogus galėjo kreiptis į Dievą ir būti išgirstas. Taigi Dievas nuo pat pradžių per apreiškimą tiesė tiltą tarp savęs ir žmonijos.


Dienos malda

Visagali Dieve, koks Tu esi gailestingas. Padėk man parodyti tokį pat gailestingumą aplinkiniams.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Dievas yra gailestingas

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.