Dieviškas standartas


Nes išgelbėjimas, kylantis iš pasitikėjimo Kristumi, yra visai netoli mūsų, ranka pasiekiamas. Romiečiams 10,8 (TLB)

 


Kristus sako, kad žmogui laimė pripažinti savo dvasinį vargą, nes šitaip jis įsileidžia Dievą į savo sielą, atveria savo širdies duris. Biblija moko, kad mūsų siela sunkiai serga. Ją apnikusi liga yra visų pasaulio blogybių ir sunkumų šaltinis. Ji kelia suirutę ir žlugdo mūsų gyvenimą. Ir ta liga vadinasi nuodėmė. Mums nepatinka tarti to žodžio. Visi esame išdidūs. Mums nepatinka prisipažinti, kad mums kažkas negerai, kad esame susikirtę. Bet Dievas sako, kad „visi nusidėjo ir stokoja Dievo garbės.“ Mes neįstengiame gyventi pagal Dievo užbrėžtus standartus. Niekur nedingsim: mes privalome išpažinti savo nuodėmes – toks būtų pirmasis žingsnis į laimę, ramybę ir pasitenkinimą.


Dienos malda

Išdidumas ilgai neleido pripažinti, kad man reikia Tavęs, Viešpatie. Padėk man kasdien suvokti, kad be Tavęs esu niekas.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Dieviškas standartas

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.