Dievo dovanos


Jei esate išgelbėti, darykite gerus darbus, paklusdami Dievui. Filipiečiams 2,12 (TLB)

 


Nereikia būti proto bokštu, kad pastebėtum, kiek žalos jaunimui pridaro palaidas elgesys. Amoralumas prasiskverbia tarsi koks vėžys ir pradeda graužti ne tik kūną, bet ir mintis bei charakterį. Palaido lytinio gyvenimo aukomis tampa ne tik tiesiogiai į jį įsitraukusieji, bet ir nekalti artimieji – tėvai, seneliai, šeimų bičiuliai, mokytojai, auklėtojai ir kiti, kuriems rūpite labiau, nei galite įsivaizduoti. Juk jie visi linki jums geriausio. Jei jaunas žmogus pasirenka kažką menkiau už santuokinį gyvenimą, artimiesiems tai suteikia skausmo. Jų su metais sukaupta patirtis ir išmintis byloja, kad ikivedybiniai lytiniai santykiai yra didelė klaida. Biblija moko, kad Dievas sukūrė lytis ir seksą. Šv. Rašte parašyta, kad Dievas sukūrė vyrą ir moterį. Dar tenai sakoma, kad visa sukūręs Dievas tai apžvelgė ir „matė, kad tai gera.“ Tarp kitų Jo sukurtų dalykų buvo ir natūralus lytinis potraukis. Taigi pats seksas nėra nuodėmė! Seksas – Dievo dovana žmonių giminei. Jisai skirtas giminės pratęsimui – taigi mėgautis šventos santuokos rėmuose, kaip ypatinga sutuoktinių – vyro ir moters – meilės išraiška.


Dienos malda

Dangiškas Tėve, visos dovanos, kuriomis mus apipylei, skirtos mėgautis Tavo įsakymų rėmuose. Padėk man nepamiršti Tavo pamokymų.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Dievo dovanos

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.