Dvasios vaisiaus praktikavimas


Kai Šventoji Dvasia užvaldo mūsų gyvenimą, Ji duoda vaisius. Dvasios vaisius yra meilė, džiaugsmas, ramybė, kantrybė, malonumas, gerumas, ištikimybė, romumas, susivaldymas... Galatams 5,22-23 (TLB)

 


Kristus užgesina vidinį konfliktą žmogaus širdyje. Be Dievo žmogus nuolatos draskomas dviejų prieštaringų troškimų: prigimtis jį skatina elgtis netikusiai, o sąžinė ragina elgtis teisingai. Tokie prieštaringi troškimai ir susikertančios emocijos verčia žmogų jaustis nestabiliai. Medikai tvirtina, kad toks vidinis konfliktas neretai yra fizinių negalių ir nervų pakrikimo priežastis. Kai kurie gydytojai teigia, kad stresas, įtampa ir vidinis konfliktas gali paskatinti net ir paprastą peršalimą. Matyt ir Paulių draskė toks vidinis konfliktas kai jis šaukė: „Vargšas aš žmogus! Kas mane išvaduos iš šito mirtingo kūno?“ (Rom 7,24). Ir paskui pats atsakė į tą klausimą: „Bet dėkui Dievui – per mūsų Viešpatį Jėzų Kristų!“


Dienos malda

Viešpatie, tiktai Tavo Šventoji Dvasia gali suvaldyti vidinę mano būseną. Padėk man šiandien pasilikti Tavo Artume.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Dvasios vaisiaus praktikavimas

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.