Jėzus niekada nesikeičia


Jėzus Kristus yra tas pats vakar ir šiandien, tas pats ir per amžius. Hebrajams 13,8

 


Biblija skelbia: „Kaip žmonėms skirta kartą mirti...“ Tokie žodžiai tūlam skamba baisiai ir beviltiškai. Šimtai filosofijų ir religijų sukurtos vien tam, kad apeitų ir pergudrautų Dievo Žodį. Šiuolaikiniai filosofai ir psichologai lig šiol bando įpiršti, kad yra koks nors kitas kelias, ne vien Jėzaus. Tačiau žmonės jau ėjo visais jais, ir nė vienas nenuvedė į gera. Kristus atėjo duoti žmonėms atsakymus į tris labiausiai kamuojančius klausimus – apie nuodėmę, kančią ir mirtį. Tik Jėzus Kristus ir Jis vienintelis yra nekintantis, išlieka toks pat vakar, šiandien ir per amžius. Visa kita gali pasikeisti, bet Kristus išlieka toks pat.

Nerimastingoje nuolat šėlstančių žmonijos aistrų jūroje Kristus iškyla tvirtas ir ramus, pasirengęs pasitikti kiekvieną, kuris tik gręšis į Jį ir priims Jo teikiamo saugumo ir ramybės palaimą. Kol kas tebesitęsia malonės laikotarpis, kai Dievas prižada, kad pas Jo Sūnų ateiti ir Jį priimti gali kiekvienas norintis. Tačiau toks malonės laikotarpis nesitęs amžinai. Jis jau ir taip tęsiasi ilgiau negu tikėtasi.


Dienos malda

Jėzau, nors mano mylimieji, bičiuliai ir pažįstami pasikeistų, ačiū, kad bent Tu išlieki toks pat, koks buvai. Ačiū už Tavo nekintančią meilę.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Jėzus niekada nesikeičia

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.