Tiesumas ir nuoširdumas


Tu mėgsti tiesą (nuoširdumą, tikrumą – kt. vert.) širdyje ir slaptoje mokai mane išminties. Psalmynas 51,6 (K. Burbulio vert.)

 


Biblija moko, kad žmogaus tiesumas ir nuoširdumas yra neatsiejami nepriekaištingo, tyro elgesio požymiai. Biblija moko, kad mums nederėtų dėtis kuo nors kitu, bet ragina būti tokiais, kokie esame, tikrais. Su kokia gilia panieka Kristus smerkė Rašto aiškintojų ir fariziejų veidmainiškumą. Kalno pamoksle Jis pasmerkė veidmainišką aukojimą, maldą ir pasninką. Mes turėtume tiesiai šviesiai, atvirai kalbėti apie praeities pasiekimus savo srityje. Dievas neprašo mūsų menkinti faktų (nes tai irgi būtų neteisybė), tačiau Jis nenori, kad mes išpūstume savo pasiekimus ar dovanas mintyse ar balsiai. Melas yra viskas, kas prieštarauja grynai tiesai.


Dienos malda

Viešpatie, labai lengva pagražinti tiesą. Suteik man savo išminties būti tiesiu ir nuoširdžiu žmogumi kiekviename gyvenimo etape.

Iš DAY BY DAY WITH BILLY GRAHAM vertė R. Rušinskienė, ©1976 Billy Graham Evangelistic Association. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos. www.billygraham.org Įgarsinta UAB „Intelektika“ balso sintezatoriumi.


Ką Biblija moko apie Tiesumas ir nuoširdumas

Ieškau Dievo

Užsisakykite šiuos skaitinius į savo el.paštą - nemokamai.